صفحه اصلی / اخبار/ قوانین / لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی

رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد

لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی


لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی

حجت الاسلام و المسلمین کاظم بهرامی در دیدار با دکترسیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی از سازمان‌های بسیار مهم در کشور است و کار بسیار عظیمی در این سازمان در حال انجام است.


وی ضمن تشکر از زحمات و اهتمام مدیریت سازمان تأمین اجتماعی برای رفع مشکلات و اجرای کامل قانون در این سازمان گفت: باید برای رفع مشکلات مربوط به قوانین و دستورالعمل‌هایی که مورد اعتراض مردم قرار می‌گیرد به موقع اقدام شود.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر لزوم  تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: در دیوان عدالت اداری بنای کار ما پیشگیری است و اولویت اول ما تعامل سازنده با دستگاه‌های مختلف در راستای اجرای صحیح قانون است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین بهرامی به ریاست دیوان عدالت اداری گفت: قانونگرایی یکی از راهبردهای اصلی مدیریتی سازمان تأمین اجتماعی است و همه دستورالعمل‌های اجرایی در سازمان با تأیید واحدهای حقوقی و بررسی دقیق در رابطه با مطابقت با قانون صادر می‌شوند.

سیدتقی نوربخش گفت: سازمان تأمین اجتماعی برای اجرای دقیق قانون و خدمت رسانی مناسب به جامعه بزرگ مخاطبان خود از تمامی ظرفیت‌ها استفاده می‌کند.

نوربخش تشکیل شورای حقوقی سازمان تأمین اجتماعی را از جمله اقدامات اساسی برای اجرای کامل قانون در این سازمان دانست و اظهار داشت: این شورا با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته حقوقی تشکیل می‌شود و بهترین راهکارها را برای اجرای قانون در حوزه‌های مختلف سازمان ارائه می‌دهد.

وی از برنامه ریزی و تلاش گسترده در سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش شکایات علیه سازمان تأمین اجتماعی به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: تمام همت ما این است که ورود پرونده‌های جدید در رابطه با سازمان تأمین اجتماعی کاهش یابد.

نوربخش با اشاره به استفاده 41 میلیون و 200 هزار نفر از خدمات سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی همراه با اعضای خانواده آنان بیش از 5 میلیون نفر از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند که تمام امور زندگی این عزیزان متأثر از فعالیت سازمان تأمین اجتماعی است.

وی حوزه درمان تأمین اجتماعی را تأمین کننده بخش بزرگی از خدمات درمانی در کشور عنوان کرد و گفت: 80 بیمارستان و 320 مرکز درمانی تأمین اجتماعی مشغول ارائه خدمات درمانی به جامعه تحت پوشش این سازمان هستند .

در این دیدار جمعی از معاونین و مدیران سازمان تأمین اجتماعی نیز حضور داشتند.

0 نظر برای “ لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.