صفحه اصلی / اخبار/ یزد / گزارش هيات نظارت بر انتخابات و منتخبین هیات مدیره کانون وکلای یزد

گزارش هيات نظارت بر انتخابات و منتخبین هیات مدیره کانون وکلای یزد


گزارش هيات نظارت بر انتخابات و منتخبین هیات مدیره کانون وکلای یزد

بنا به ضرورت تشکیل نهاد صنفی و مدنی کانون وکلا در استان یزد و پیرو ابلاغ احکام اعضاء هیأت نظارت توسط نائب رئیس محترم کانون وکلای دادگستری مرکز (ابلاغیه شماره 81179 مورخه 10/8/1394) بلافاصله جلسات متعددی به منظور تمهید برگزاری انتخابات تشکیل، نسبت به نشر آگهی ثبت نام داوطلبان عضویت در اولین دوره هیأت مدیره در روزنامه پیمان یزد (مورخه 24/9/1394) اقدام گردید.

متعاقب آن 23 نفر از همکاران وکیل حائز شرایط عضویت در هیأت مدیره طی مهلت تعیین شده ثبت نام نمودند و پس از وصول پاسخ استعلام از سوابق انتظامی نامبردگان از دادسرای محترم کانون، مراتب به دادگاه محترم عالی انتظامی قضات منعکس گردید که نهایتاً تا آخرین لحظه صلاحیت 19 نفر از همکاران محترم وکیل مورد تأیید قرار گرفت و قبل از انتخابات یک نفر از کاندیداها از ادامه رقابت اعلام انصراف نمود و 18 نفر از همکاران محترم وکیل در فضایی سالم، پرشور و باشکوه به رقابت پرداختند.

 آگهی برگزاری انتخابات در روزنامه پیمان یزد در مورخه 7/2/1395 انتشار یافت و هیأت نظارت به انحاء مختلف از قبیل نصب بنر در دادگستری‌ها و توزیع اعلامیه، ارسال پیامک و هماهنگی با کانون وکلای دادگستری مرکز نسبت به ارسال دعوتنامه به همکاران که حوزه فعالیت آنها در محدوده استان یزد بوده اطلاع رسانی نمود.

نهایتاً در روز پنج شنبه مورخه 30/2/1395 اولین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری یزد در محل هتل صفائیه یزد در فضایی زیبا و باشکوه و در شأن همکاران وکیل با نظارت عالیه دکتر امیر حسین آبادی رییس کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار گردید. پس از پایان مهلت تعیین شده در حضور کاندیداها و نمایندگان آنها و در فضایی شفاف و به دور از ابهام، کلیه آراء توسط رئیس محترم هیأت نظارت (ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز) قرائت و هم زمان توسط سه نفر از اعضاء هیأت نظارت نتایج انتخاباتی ضبط و ثبت گردید و توسط رئیس هیأت نظارت اعلام گردید.

از بین واجدین شرایط 227 نفر در این انتخابات شرکت نمودند و کاندیداهای محترم به شرح ذیل واجد شرایط اکثریت آراء و به عنوان اولین هیات مدیره کانون وکلای استان یزد انتخاب گردیدند.

عضو اصلی و رییس کانون وکلای دادگستری استان یزد

آقای دکتر محمد حسین جعفری

  اعضا اصلی

 آقای اکبر صدری یزدی، آقای سید ضیاء فاطمیون، آقای احمد دهقانی اشکذری،  خانم خدیجه بابایی.

عضو علی البدل

 آقای فرهاد ضیاعی، آقای سیدعبدالرضا فاطمیون، آقای حسین رمضانی نوق.

0 نظر برای “ گزارش هيات نظارت بر انتخابات و منتخبین هیات مدیره کانون وکلای یزد

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.