صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / کاهش ۸ درصدی کنسلی‌های اعزام زندانیان به مراجع قضایی

مدیرکل زندان‌های استان تهران خبر داد

کاهش ۸ درصدی کنسلی‌های اعزام زندانیان به مراجع قضایی


کاهش ۸ درصدی کنسلی‌های اعزام زندانیان به مراجع قضایی

 

 محبی از کاهش ۸ درصدی کنسلی‌های اعزام زندانیان به مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط  عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران با حضور مدیر کل زندان‌های استان تهران، معاونین و مدیران زندان‌های این استان مراسم تودیع و معارفه مدیر ندامتگاه ورامین و شورای اداری برگزار شد.

مدیر کل زندان‌های استان تهران در این جلسه به روند و پیگیری مصوبات جلسات گذشته پرداخت و برارزیابی کیفیت مشاوره پزشکی تلفنی مددجویان و خانواده آنان در زمینه بهداشت و سلامت تاکید کرد. وی ضمن اعلام این مطلب که در مقایسه با سال ۹۴ در سال ۹۵ با همت مسئولین ذی‌ربط ۸ درصد از کنسلی‌های اعزام به مراجع قضایی کمتر شده است به حداقل رساندن این کنسلی‌ها و ضرورت حساسیت زایی در بخش موارد قضایی از جمله در مباحث رسیدگی به پرونده قضایی، مددکاری را در بین کارکنان ذی ربط در زندانهای استان خاطر نشان کرد.

محبی همچنین با توجه به نوع جغرافیای جرم در زندان‌های سطح استان تهران، خاطرنشان کرد: مدیریت در هر یک از زندان‌های استان خود بصیرتی منحصر به فرد و کاملاً امری شهودی است که این مدیریت آغشته به هنر در دوران تصدی مدیر سابق این ندامتگاه نمود داشت و امیدوریم با مدیریت جدید این ندامتگاه شاهد پیشرفت این مجموعه با اهداف والای نظام و سازمان باشیم.

 

0 نظر برای “ کاهش ۸ درصدی کنسلی‌های اعزام زندانیان به مراجع قضایی

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.