صفحه اصلی / اخبار/ ایران زمین / کانون وکلای دادگستری یزد میزبان رئیس اسکودا

کانون وکلای دادگستری یزد میزبان رئیس اسکودا


کانون وکلای دادگستری یزد میزبان رئیس اسکودا

کانون وکلای دادگستری استان یزد در اواخر فروردین ماه سال جاری میزبان استاد بهمن کشاورز، رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) بود.

استاد کشاورز که برای افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای استان یزد، نشست حقوقی پلاسکو و تدریس در کارگاه اخلاق حرفه ای وکالت به یزد سفر کرده بود در معیت دکتر عباس کریمی استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران پس از استقبال رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان وارد یزد شد و بعد از زیارت اهل قبور امامزاده ابوجعفر محمد بویژه علمای جلیل القدر آرمیده در این بارگاه، برای دیداری صمیمانه با هیات مدیره و اعضای ارگان های کانون در عمارت نگارین کانون وکلای دادگستری استان حاضرشدند.

ایشان سپس در معیت دکتر عباس کریمی، هیات مدیره کانون و جمعی از وکلای استان با پیاده روی و عبور از بافت سنتی و بازار یزد طبق برنامه صبح برای افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری استان یزد وارد بنای آن اداره شد که مزین به هنر زیبای معماری ایرانی بوده و در مجاورت مسجد امیرچخماق واقع شده است. رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران به اتفاق مسئولین قضایی استان نسبت به افتتاح اداره معاضدت قضایی کانون وکلای استان یزد اقدام کرد و در سخنانی با تحسین هیات مدیره کانون وکلای یزد، این کانون را از حیث ارتباط بهینه با دستگاه قضا بی نظیر توصیف نمود و حائز رتبه نخست در بین کانون های وکلای کشور دانست.

ایشان بر اهمیت معاضدت قضایی تاکید و افزود: بنده همواره و به صورت مرتب در اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری مرکز حاضر شده و حتی در زمان موشک باران های تهران نیز در زیرزمین اداره معاضدت که در خیابان سعدی تهران واقع بود به مردم ارائه خدمت می کردم .

رئیس اسبق کانون وکلای دادگستری مرکز در نشست حقوقی پلاسکو (تحلیل مبانی حقوقی حق کسب یا پیشه یا تجارت و حق سرقفلی مستاجرین پلاسکو)  شرکت کرد که با همکاری و مشارکت کانون وکلای دادگستری استان یزد و انجمن علمى حقوق دانشگاه يزد برگزار می گردید. استاد بهمن کشاورز و استاد عباس کریمی پس از تحلیل حقوقی موضوع و ابراز نظرات خویش به پرسش‌های کتبی و شفاهی شرکت‌کنندگان در نشست پاسخ دادند. برنامه نهایی استاد بهمن کشاورز در کانون وکلای دادگستری استان یزد، تدریس اخلاق حرفه ای وکالت به صورت کارگاه آموزشی بود که با استقبال باشکوه وکلا و کارآموزان وکالت مواجه گردید. ایشان اواخر شب یزد را به مقصد تهران ترک کردند.

0 نظر برای “ کانون وکلای دادگستری یزد میزبان رئیس اسکودا

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.