صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌های خود را بر اساس توان داخلی کشور ارائه دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد:

کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌های خود را بر اساس توان داخلی کشور ارائه دهند


کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌های خود را بر اساس توان داخلی کشور ارائه دهند

 

ولی الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تبلیغات انتخاباتی در آستانه 29 اردیبهشت اظهار داشت: انتظار می‌رود کاندیداهای ریاست جمهوری شناخت کاملی از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و توانمندی‌های داخلی داشته باشد تا برنامه‌ریزی برای آنها بتوانند اقتدار جمهوری اسلامی را در منطقه وجهان اثبات کنند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: ایران در مقایسه کشورهای دیگر از پتانسل های طبیعی و نیروی انسانی به مراتب بهتری برخوردار است که با اتکا به همین ظرفیت ها می توانیم باعث صعود چند پله ای کشور در مسائل مختلف اقتصادی و اجتماعی شویم ولی متاسفانه در گذشته نه چندان دور ایران برای پیشرفت در مسائل مختلف از جمله در صنعت نفت و گاز از توان کشورهای مختلف بهره می گرفت که آنها با بدعهدی ساخت نیروگاه ها را به تاخیر می انداختند که در نهایت با توان داخلی و با فکر جوانان توانستیم یکی از مهمترین پروژه های کشور یعنی پارس جنوبی را افتتاح کنیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با توجه به تجربیات گذشته انتظار می رود کاندیداهای ریاست جمهوری حل مشکلات داخلی را با نگاه به توان داخلی برطرف کنند نه نگاه به بیرون، چرا که کشورهای سلطه طلب خواستار پیشرفت ایران نیستند بلکه به دنبال ایجاد فضایی برای عقب ماندگی ایران هستند. یکی از نکاتی که کاندیداها باید در نظر بگیرند، جلوگیری از فرار مغزها است، حضور نخبگان در کشور به پیشرفت و افزایش اقتدار کشور می انجامد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید مقام رهبری برای نگاه به درون، اظهار داشت: در آستانه انتخابات این تاکیدات باعث خواهد شد که هم کاندیداها توجه بیشتری به توان داخلی داشته باشند و هم مردم بر اساس برنامه‌های واقع بینانه به کاندیدای مورد نظر رای دهند.

 

0 نظر برای “ کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌های خود را بر اساس توان داخلی کشور ارائه دهند

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.