صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / وزیر دادگستری و چند سوال

وزیر دادگستری و چند سوال


وزیر دادگستری و چند سوال

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: در سوالی از وزیر پرسیده شد که قوه قضاییه بر چه مبنایی حساب باز کرده و تعداد این حساب ها چقدر است میزان واریزی و موارد مصرف را بیان کنید. وزیر در رابطه این سوال نیز وزیر توضیحاتی ایراد کردند که ۱۶نماینده سوال کننده قانع نشدند و این سوال نیز به صحن علنی مجلس رفت.

وی افزود: سوال اول راجع به اقدام خلاف قانون دادستان مشهد در لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد بود که وزیر توضیحات خود را ارایه داد ولی طراحان سوال که ۲۹ نفر از نمایندگان بودند قانع نشدند و سوال به صحن علنی رفت.

نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در سوالی دیگر از وزیر دادگستری پرسیده شد که قوه قضاییه بر چه مبنایی حساب باز کرده و تعداد این حساب‌ها چقدر است که پورمحمدی نیز توضیحاتی ارائه کرد اما ۱۶نماینده سوال کننده قانع نشدند و این سوال نیز به صحن علنی مجلس رفت.

او درباره سوال پژمانفر از وزیر دادگستری راجع به اینکه چرا نیروی انتظامی تعویض پلاک را به عنوان نقل و انتقال محسوب می کند گفت: وزیر به این سوال پاسخ داد ولی آقای پژمانفر قانع نشد و این سوال هم به صحن می رود.

 

نوروزی درباره سوال حاجی دلیگانی مبنی بر رویه غیرقانونی تبصره ذیل ماده قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت برخورد نکرده‌اید گفت: ایشان معتقد هستند که کانون مشاوران و کانون وکلا باید هزار وکیل دیگر به خدمت بگیرند. وزیر در این رابطه پاسخ دادند ولی آقای دلیگانی قانع نشد و این سوال نیز به صحن علنی رفت.

0 نظر برای “ وزیر دادگستری و چند سوال

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.