صفحه اصلی / اخبار/ صفحه آخر / واگويه هاي يك شخص متفرقه محمد رضا محمدي جرقويه اي

واگويه هاي يك شخص متفرقه محمد رضا محمدي جرقويه اي


 

Misaghmohamady@yahoo.com

 

در خبرها امده بود از هر٢/٢ ازدواج يك طلاق به ثبت مي رسد و اين در حالي است كه تا چند ماه قبل اين رقم به ازاي هر٥ازدواج يك طلاق بود . در رقابت تنگاتنگ بين ازدواج و طلاق ، طلاق بدجوري قله هاي موفقيت را يكي يكي پشت سر گذاشته و از ازدواج جلو خواهد زد به گونه اي كه احتمالا در ماههاي اتي به ازاي هر ٢/٨ طلاق يك ازدواج هم داشته باشيم كه اين موفقيت را ابتدا به خود طلاق و سپس به دوستان و عواملي كه دست به دست داده و اين منفورترين حلال خدا را به محبوبيت بي سابقه رساندند ، تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

شخص متفرقه دوم:تو راه حلي اگر براي كاهش طلاق داري ، بگو والا نيش و كنايه نزن!!

شخص متفرقه اول ( نويسنده): نه راه حل دارم و نه قصد نيش و كنايه ، من فقط مي خواستم بگويم  بايد ببينيم علت موفقيت طلاق چه مي باشد و همان شيوه را در خصوص اقتصاد و ساير مسائلي كه خداي نكرده عقبيم ، درپيش بگيريم تا بتوانيم باعث رشد ان ها بشويم !!!

شخص متفرقه دوم : بنظر تو علت موفقيت طلاق چيست؟

شخص متفرقه اول ( نويسنده): علل متفاوتي دارد ولي اول از همه اينكه يكي از عناصري كه بيشترين حجم طلاق را تشكيل مي دهد طلا است، و افزايش اقبال عمومي به طلا و تغييرات جهاني نرخ طلا، بي تاثير در طلاق نيست، بدون شك استفاده از طلا باعث رشد هرچيزي خواهد شد و تغيير فلز بكار رفته در طلاق چه بسا كه باعث افت ان بشود. علت دوم ان است كه طلاق نياز انسان امروزي را بررسي و شناسايي كرده و مثل چيني ها كه نيازهاي غير ضروري را هم بررسي كرده و وسايل ان را توليد  ميكنند ، روي نيازهاي اساسي جامعه كار كارشناسي كرده و همين عامل موفقيتش شده است. 

شخص متفرقه دوم  : كدام نياز؟ 

شخص متفرقه اول ( نويسنده): نياز به صلح !!!!

 

 

0 نظر برای “ واگويه هاي يك شخص متفرقه محمد رضا محمدي جرقويه اي

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.