صفحه اصلی / اخبار/ حقوق و قضا / سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کرده است

سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کرده است


رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: این سازمان به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود پیدا کرده و گزارشی در این رابطه به سران سه قوه ارائه شده و در هفته جاری در رابطه با این موضوع با وزیر نفت جلسه برگزار می کنیم. قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ترحیم والده حجت الاسلام شهیدی محلاتی با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون قراردادهای جدید نفتی اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود پیدا کرده و گزارشی در این رابطه به سران سه قوه ارائه شده و در هفته جاری در رابطه با این موضوع با وزیر نفت جلسه برگزار می کنیم.

سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کرده است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: این سازمان به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود پیدا کرده و گزارشی در این رابطه به سران سه قوه ارائه شده و در هفته جاری در رابطه با این موضوع با وزیر نفت جلسه برگزار می کنیم.

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ترحیم والده حجت الاسلام شهیدی محلاتی با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون قراردادهای جدید نفتی اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود پیدا کرده و گزارشی در این رابطه به سران سه قوه ارائه شده و در هفته جاری در رابطه با این موضوع با وزیر نفت جلسه برگزار می کنیم.
وی در ادامه در پاسخ به سوالی در رابطه با تعیین تکلیف بدهی سهامداران شرکت پدیده گفت: پرداخت پول سهامداران شرکت پدیده آغاز شده و هیاتی نیز تعیین شده تا در رابطه با هیات مدیره این شرکت تصمیم گیری کند.

سراج در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سازمان بازرسی کل کشور به موضوع برنج های آلوده ورود پیدا می کند یا خیر گفت: در این زمینه به همه استانها اعلام شده که بررسی های لازم را صورت دهند.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر تعیین تکلیف رسیدگی به معضل آلودگی هوا بیان داشت: تا آخر اسفندماه گزارش دوم آلودگی هوا تقدیم سران قوا می شود.

 

0 نظر برای “ سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کرده است

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.