صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد

شهیندخت مولاوردی:

رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد


رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد

به گزارش ایسنا، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه رایزنیها برای رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، گفت: تصمیم گیرنده نهایی شخص رییس جمهور است.

شهیندخت مولاوردی امروز چهارشنبه و در پایان جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با شما درباره حضور در وزارت آموزش و پرورش صحبتی شده است یا نه گفت: راجع به آموزش و پرورش و حضور در کابینه هنوز صحبتی با من نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در کابینه بعدی حضور دارید، گفت: وقتی صحبت نشده نمی توانم بگویم هستم یا نه باید منتظر بمانیم.

مولاوردی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر ابراز علاقه خود برای حضور در معاونت زنان گفت: اینها همه گمانه زنی رسانه هاست، نیت خوانی می‌کنند.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه رایزنی برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، گفت: ترکیب کابینه هنوز قطعی نشده و رایزنی ها ادامه دارد و تقریبا به مرحله نهایی می رسد.  تصمیم گیرنده نهایی هم شخص رییس جمهور است. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر وزارتخانه ای به شما پیشنهاد شود می پذیرید،گفت: الان نمی توانم چیزی بگویم باید صبر کنیم و درشرایط آن قرار بگیریم.

معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده درباره حضور در وزارت آموزش و پرورش گفت: راجع به آموزش و پرورش و حضور در کابینه هنوز صحبتی با من نشده است. حضورم در معاونت زنان هم گمانه زنی رسانه هاست، نیت خوانی می کنند. البته رایزنی برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، ترکیب کابینه هنوز قطعی نشده و رایزنی ها ادامه دارد و تقریبا به مرحله نهایی می‌رسد. 

0 نظر برای “ رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.