صفحه اصلی / اخبار/ خوزستان / دیدار هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه با هیأت مدیره کانون خوزستان

دیدار هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه با هیأت مدیره کانون خوزستان


دیدار هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه با هیأت مدیره کانون خوزستان

اعضاء هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه استان خوزستان با رئیس و اعضاء هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری خوزستان در اواخر اردیبهشت سال جاری اعضاء و هیات مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه استان خوزستان به همراه تعدادی از وکلا و مشاوران مرکز مذکور با خانم نوال نزاری رئیس کانون و آقای منصور شکیبا نائب رئیس و آقای محمد علی لواف پور بازرس کانون و با حضور آقای اسماعیل جویجری دادستان انتظامی کانون دیدار داشته در این دیدار که در محل کانون وکلای خوزستان در جوی دوستانه و میهمانی برگزار شد خانم نزاری ابتدا ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی از حضور اعضاء هیأت مدیره مرکز مشاوران تشکر و قدردانی نمودند و به بیان نقطه نظراتی در خصوص مشارکت در تشکیل کارگاه‌های آموزشی و سایر امور و مسائل مشترک بیان  نمودند.

 آقای منصور شکیبا نیز به نقطه نظراتی در این خصوص اشاره کرده و پس از آن اعضاء هیات مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه ضمن تبریک انتخاب هیات مدیره خواهان اقداماتی مشترک در خصوص بعضی مسائل مرتبط به کانون و مرکز مشاوران در استان خوزستان نمودند. در ادامه بعضی از حاضرین در جلسه نظرات خود را در این خصوص بیان نمودند در پایان خانم نزاری از حضور هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه در کانون اظهار تشکر و قدر دانی نمودند.

 

0 نظر برای “ دیدار هیأت مدیره مرکز مشاوران قوه قضائیه با هیأت مدیره کانون خوزستان

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.