صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / تشکیل دادسرای انفال برای نخستین بار در کشور

تشکیل دادسرای انفال برای نخستین بار در کشور


تشکیل دادسرای انفال برای نخستین بار در کشور

به گزارش خبرنگارقضایی ایرنا، عباس جعفری دولت آبادی در همایش قضات و دادیاران دادسراهای دادستان تهران با اشاره به موضوع مبارزه با فساد اظهارکرد: در بحث شورای حفظ حقوق بیت‌المال در سال 95 اقدامات بسیارخوبی انجام و برای نخستین بار در کشور دادسرای انفال راه اندازی و15هزار و 464 پرونده دراین دادسرا تشکیل و 4 هزار و 882 هکتار از اراضی ملی در تهران رفع تصرف شد.

دادستان تهران همچنین از ورودی 670 هزار و مختومه شدن 676 هزار پرونده درسال گذشته در این استان خبر داد و گفت: پارسال روی 462 هزار پرونده نیز اظهارنظرشده است. وی با ارائه گزارشی ازعملکرد این دادستانی در سال 95، افزود: 670 هزار پرونده وارده درسال 95 داشتیم و 676 هزار پرونده نیز مختومه شده که بخشی از آنها، پرونده های کهنه یا باقیمانده ازسال های قبل بود.  وی با اشاره به وضعیت نیروی انسانی دردادستانی تهران اظهارکرد: 914 شغل مصوب در دادستانی داریم که تنها 637 تن شاغل هستند و 30 درصد از پست های دادستانی بی تصدی است.

جعفری دولت آبادی تعداد شعب بدون تصدی در تهران را 663 شعبه عنوان کرد و گفت: در بخش اداری 3 هزار و 606 شغل مصوب داریم که افراد شاغل یک هزار و 567 تن هستند و در این حوزه هم 53درصد از پست های ما خالی است.

0 نظر برای “ تشکیل دادسرای انفال برای نخستین بار در کشور

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.