صفحه اصلی / اخبار/ دفتر خانه / برگزاری مراسم روز ملی ثبت احوال

برگزاری مراسم روز ملی ثبت احوال


مراسم بزرگداشت روز ملی ثبت احوال با حضور معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال، معاونین، مدیران کل و کارکنان این سازمان در سالن کوثر برگزار شد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک سوم دی ماه به مناسبت روز ملی ثبت احوال و ثبت و صدور اولین شناسنامه به نام فاطمه ایرانی گفت: امروز بیش از 120 میلیون سند هویتی به صورت الکترونیکی در پایگاه اطلاعات جمعیت سازمان ثبت احوال کشور آرشیو شده است.

حمید درخشان نیا اظهار کرد: از سال 1297 تا امروز اطلاعات هویتی افراد جمع شده است و تجربیات را به دیگران نیز انتقال داده ایم و این پیشرفت را ما هر سال جشن می گیریم.

وی تصریح کرد: امروز توانسته ایم به این شعار، ثبت احوال نوین زمینه ساز استقرار دولت الکترونیک دست یابیم، به طوری که سرنوشت مسایل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حتی قضایی به کار ثبت احوال گره خورده است.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه ثبت احوال از گذشته تا به امروز بسیار متحول شده است تاکید کرد: مسئولیت بزرگی بر عهده ی ما گذاشته شده است.

درخشان نیا از تمام مدیران خواست تمام تلاش خود را انجام دهند تا در تمام حوزه ها بدنه کارشناسی تقویت و به آموزش اهمیت داده شود تا انجام امور، صحیح صورت پذیرد.

همچنین در این مراسم از خانواده مرحوم محسن اسماعیلی مدیرکل سابق اسناد هویتی تجلیل شد.

شایان ذکر است، از صاحبان آثار برتر مسابقات شعر و خاطره نویسی تقدیر به عمل آمد.

 

0 نظر برای “ برگزاری مراسم روز ملی ثبت احوال

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.