صفحه اصلی / اخبار/ ایران زمین / اولین سند راهبردی روابط عمومی کانون وکلای دادگستری

در کانون کرمانشاه تدوین میگردد:

اولین سند راهبردی روابط عمومی کانون وکلای دادگستری


اولین سند راهبردی روابط عمومی کانون وکلای دادگستری

به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام جلسه ای با حضور استاد برجسته ی علم ارتباطات دکتر حمید شکری خانقاه و هیأت مدیره و اعضای کمیسیون روابط عمومی کانون برگزار گردید.

در  این جلسه که به همت کمیسیون روابط عمومی و بنا بر مصوبات آن و با هدف تدوین یک سند راهبردی روابط عمومی تشکیل شد. ابتدا عزیزی رئیس کانون وکلای کرمانشاه و ایلام ضمن خوشامدگویی، ابراز امیدواری نمود تا با تدوین واجرای این سند کانون ،گام مهمی در راستای پیشبرد اهداف خود بردارد. سپس میترا میری مسئول کمیسیون روابط عمومی توجه به ضرورتهای برنامه ریزی راهبردی در روابط عمومی کانون و اهمیت استراتژیک سازی و استراتژیک محوری در ساختار ، توجه ویژه هیأت مدیره به جلب افکار عمومی در راستای مسئولیتهای اجتماعی و بهبود نظام ارتباطی روابط عمومی کانون را امری اجتناب ناپذیر دانست . وی افزود جهت تقویت و هدفمند نمودن جایگاه کانون در میان مخاطبین خود که شامل جامعه وکلا در بعد درون سازمانی  و عموم مردم در بعد برون سازمانی از دکتر حمید شکری خانقاه استاد دانشگاه ، مولف بیش از 22 کتاب در حوزه علوم ارتباطی و نویسنده کتاب برنامه ریزی راهبردی در روابط عمومی دعوت شد تا  ضمن مشاوره ارتباطی ، کانون وکلای کرمانشاه و ایلام را در این ضمینه یاری نماید.

در ادامه دکتر شکری اظهار داشت که سند راهبردی شامل 5 مرحله است  :1) اینکه ما چه می خواهیم ؟ و هدف چیست؟و  برنامه ارتباطی باید در راستای  دغدغه های کانون پیاده گردد 2)  شناخت ساختار مشهود کانون 3) شناخت ساختار غیر مشهود کانون 4) جایگاه سازی در ذهن مخاطبان کانون 5) برنامه ارتباطات.

دکتر شکری  با این پیشنهاد ، که "می توان سایت کانون را با تغییراتی اساسی (ورژن جدید) به صورت تعاملی تر درآوریم" بیانات خود را ادامه داد. ، ایشان ابراز امیدواری کرد که با تلاشهای روابط عمومی و حمایت همه جانبه هیأت مدیره کانون تحولات مثبت و اساسی رخ خواهد داد و سند راهبردی طوری تنظیم خواهد شد که بتواند برای سالهای آتی و هیأت مدیره های دوره های آینده نیز قابل استفاده و اجرا باشد.

قطعاً در سندراهبردی چشم انداز ، ماموریتها ، رسالتهای کانون وکلا و درنهایت برنامه ریزی ارتباطی هوشمندانه ای تعریف خواهد شد . ضمناً با توجه به مذاکرات به عمل آمده  دکتر شکری بیان داشت  ظرف دو ماه آینده سند راهبردی را تنظیم و به کانون وکلا جهت بررسی نهایی ارائه  خواهد نمود. در ادامه جلسه دیگر اعضای هیأت مدیره و کمیسیون روابط عمومی نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نموده و انتظار داشتند  راهکارهای مناسب از دکتر شکری در سند راهبردی قيد گردد.

 

 

 لازم به ذکر است آقاي دكتر شكري اين سند و تنظيم كردند اين طرح به پيشنهاد كميسيون روابط عمومي كرمانشاه بوده و با تاييد هيات مديره اجرايي شده و ناظر تنظيم سندمیترا میری بوده است.

 

همايش روابط عمومي ؛چالشها و راهكارها

و رونمايي از سند ارتباطي راهبردي كانون وكلاي دادگستري كرمانشاه با سخنراني دكتر حميد شكري خانقاه استاد دانشگاه و آقاي بهمن كشاورز رياست محترم اتحاديه و با خضور روساي روابط عمومي هاي كانونهاي وكلاي سراسر كشور و مسئولين روابط عمومي كليه أدرات و نهادهاي آستان كرمانشاه در تاريخ ٧بهمن ماه سال ٩٥ در هتل پارسيان كرمانشاه برگزار ميگردد.

0 نظر برای “ اولین سند راهبردی روابط عمومی کانون وکلای دادگستری

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.