صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می‌شود


 

 

فلاحیت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق‌های رای گسترده تر و بانشاط‌تر باشد، قدرت و اقتدار چانه زنی مسئولان را افزایش می‌دهد و این امر باعث می‌شود که منافع ملی کشور حفظ شود،‌گفت: امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می‌شود.

حشمت الله فلاحیت پیشه در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون تاثیرات حضور گسترده مردم در انتخابات بر امنیت ملی و قدرت چانه زنی مسئولین کشور در عرصه های بین المللی"،‌اظهار داشت: تلاش معاندین و دشمنان جمهوری اسلامی ایران همواره بر عدم مشارکت و یا کاهش حضور مردم در پای صندوق های رای بوده تا بتوانند بر این اساس نقشه ها و برنامه های خود را علیه کشورمان اجرایی نمایند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین مولفه های قدرت و اقتدار هر کشور ، حضور آگاهانه و باشکوه مردم آن نظام در پای صندوق های رای می باشد،گفت: چرا که این امر باعث اقتدار و صلابت مسئولان در عرصه های بین المللی و افزایش قدرت چانه زنی در مذاکرات مختلف می باشد. دموکراسی در نظام های دنیا از بزرگترین مولفه های چانی زنی در خارج از کشور و مذاکرات با دیگر کشورها می باشد ،‌برای اینکه این حضور باشکوه و گسترده عامل پشت گرمی و سربلندی مسئولان نظام در نشست ها و دیدارها با مسئولان دیگر کشورها می باشد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق های رای گسترده تر و بانشاط تر باشد، قدرت و اقتدار چانه زنی مسئولان را افزایش می دهد و این امر باعث می شود که منافع ملی کشور حفظ شود،‌بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه بالاترین حد دموکراسی و آزادی را دارا می باشد، که این امر نشان دهنده امنیت ملی و آرامش در کشورمان می باشد.

فلاحت‌پیشه با تاکید بر اینکه در عرصه بین‌المللی آنچه باعث افزایش اقتدار یک نظام سیاسی است میزان پشتوانه مردمی از آن نظام است.، اظهار کرد: حضور حداکثری در شرایط امروز از این منظر به طور خاص تقویت‌کننده توان چانه‌زنی جمهوری اسلامی ایران در مسائلی مختلف منطقه و بین المللی خواهد بود.

 

0 نظر برای “ امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می‌شود

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.