صفحه اصلی / اخبار/ حقوق و قضا / افزایش حقوق قضات رسیدگی کننده به پرونده‌های قاچاق

رئیس سازمان تعزیرات در جمع خبرنگاران خبر داد :

افزایش حقوق قضات رسیدگی کننده به پرونده‌های قاچاق


جمشیدی گفت: در ماه جاری حقوق قضات و همکارانی که در پرونده های مهم قاچاق فعالیت می‌کنند، ابلاغ می‌شود. علیرضا جمشیدی در حاشیه همایش حقوق شهروندی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دو سال از ابلاغ قانون قاچاق می گذرد اما قضات امتیاز بندی نشدند، گفت: ما در موضوع مبارزه با فساد برنامه ریزی جدی کرده ایم و افزایش حقوق همکاران در دستور کار است که در ماه جاری حقوق قضات و همکارانی که در پرونده های مهم قاچاق فعالیت می کنند، ابلاغ می شود و افزایش یک و نیم برابری حقوق قضاتی که بر روی پرونده های مهم و قاچاق کار می کنند خواهیم داشت.

افزایش حقوق قضات رسیدگی کننده به پرونده‌های قاچاق 

جمشیدی گفت: در ماه جاری حقوق قضات و همکارانی که در پرونده های مهم قاچاق فعالیت می‌کنند، ابلاغ می‌شود. علیرضا جمشیدی در حاشیه همایش حقوق شهروندی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دو سال از ابلاغ قانون قاچاق می گذرد اما قضات امتیاز بندی نشدند، گفت: ما در موضوع مبارزه با فساد برنامه ریزی جدی کرده ایم و افزایش حقوق همکاران در دستور کار است که در ماه جاری حقوق قضات و همکارانی که در پرونده های مهم قاچاق فعالیت می کنند، ابلاغ می شود و  افزایش یک و نیم برابری حقوق قضاتی که بر روی پرونده های مهم و قاچاق کار می کنند خواهیم داشت.
وی در ارتباط با تعداد قضات و همکاران متخلف در تعزیرات در سال جاری نیز گفت: این تعداد بسیار کم است و قطعا اگر موردی مشاهده شود، برخورد می کنیم.
.
رئیس سازمان تعزیرات کشور با اشاره به اینکه بودجه لازم برای ایجاد گشت های سیار کم است، افزود: تلاش خواهیم کرد گشت های سیار هدفمند اجرا شود.
جمشیدی با اشاره به آخرین وضعیت سامانه 135 گفت: سامانه ۱۳۵ تا پایان امسال اجرایی شده و شهروندان می توانند از طریق این سامانه شکایت های تعزیراتی خود را اعلام کنند.

 

0 نظر برای “ افزایش حقوق قضات رسیدگی کننده به پرونده‌های قاچاق

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.