صفحه اصلی / اخبار/ حقوق و اقتصاد / اخبار پولی مالی

اخبار پولی مالی


اخبار پولی مالی

رونمایی از خدمتی متفاوت در بانک آینده؛ سامانه تلگرام مشتریان

بانک آینده؛ با رونمایی از "سامانه تلگرام مشتریان"، امکان بهره گیری از خدمات بانکی از طریق این شبکه را برای مشتریان فراهم آورده است.

این سامانه؛ یک بات تلگرامی است که به‌منظور ارائه خدمات بانکی و انجام برخی اطلاع‌ رسانی‌ها به مشتریان بانک آینده، پیاده‌ سازی شده است. خدماتی از قبیل: عملیات حساب (دریافت موجودی، دریافت صورت حساب، خرید شارژ، اطلاعات تسهیلات، دریافت شماره شبا)، پیشخوان مجازی، باشگاه مشتریان، عملیات دورهای حساب، یافتن نزدیک ترین شعبه بانک آینده و .... از طریق این سامانه، قابل دریافت می باشد.

مشتریان می‌توانند؛ از طریق لینک زیر و یا اسکن تصویر بارکد با دوربین تلفن‌ همراه خود، به این سامانه دسترسی پیدا کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب سراسر کشور و تارگاه بانک آینده مراجعه و یا با مرکز ارتباط آینده  با شماره 27663200-021، تماس حاصل فرمایید.

https://telegram.me/ayandeh_bank_bot

اهدای نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری به مدیرعامل بانک شهر

در هفتمین اجلاس روسای آیتک، نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری به مدیرعامل بانک شهر اهدا شد.
در هفتمین اجلاس روسای آیتک،‌که امروز با حضور روسای صنعت، تجارت و اقتصاد ایران و با حمایت و همکاری اتاق تعاون ایران، فعالان اقتصادی ، تعاونگران و صاحبنظران حوزه فکر و اندیشه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، دکتر حسین محمد پورزرندی، نشان عالی برترین مدیریت سرآمد در صنعت بانکداری را دریافت کرد.
در این همایش که با ارزیابی برون سازمانی کارشناسان در خصوص سوابق و افتخارات سازمان‌ها مطابق با شاخص‌های بین المللی، به معرفی برترین‌ها پرداخت، جایزه بین المللی(supporter of customer welfar)  حامی رفاه مشتریان در خدمت بانکداری از سوی کشور آلمان به بانک شهر اهدا شد.
همچنین در این مراسم، بانک شهر به دلیل فعالیت‌های تاثیر گذار و کسب افتخارات بین المللی، نشان ملی برترین سازمان دانش محور و کارآمد در صنعت بانکداری را نیز به خود اختصاص داد.
بر این اساس، در این همایش، مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نقش شرکت‌ها و بنگاه‌های مالی در اقتصاد کشور اظهار کرد: 15 درصد شرکت‌ها و بنگاه‌های مالی کشور هم اکنون 85 درصد تولید ناخالص ملی را دردست دارند.
وی افزود: بنگاه‌ها توان بالایی در تامین مالی پروژه‌ها دارند و پل ارتباطی مناسبی بین صنایع متوسط و کوچک هستند.

 

اهداي جايزه ويژه جشنواره آواي ايران زمين 2

طي مراسم هايي جداگانه كه با حضور مديران استاني مديريت شعب استان هاي خراسان رضوي و شمالي ومديريت شعب استانهاي قم،مركزي و لرستان برگزار شد. جوايز برندگان جشنواره آواي ايران زمين ۲ به خانم زهرا ابراهيمي كرهرودي مشتري شعبه مركزي اراك و آقاي اسماعيل فولادي مشتري شعبه مطهري مشهد  به آنها اهداء گرديد.
زهرا ابراهيمي كرهرودي و اسماعيل فولادي  با شركت در جشنواره آواي ايران زمين ۲ برنده دو دستگاه پرايد شدند.

ورود نسل جدید کارتخوان به کشور توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

عبدالعظیم قنبریان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان( پککو) ضمن اعلام این خبر افزود : پککو بعنوان نماینده انحصاری محصولات Bitel کره در ایـران به منظور افزایش کیفیت خدمات و احترام و اکرام مشتریان خود اقـدام به خرید تعداد قابل توجهی از نسل جدید پایانه هـای کانترتـاپ (ثابت) و سیار نموده است . وی در تشریح امکانات متمایز این پایانه ها به تعداد پورتهای کانال های ارتباطی نظیر شبکه LAN، شبکه Wi-Fi، شبکهPstn و  Nfc و بهره برداری از صفحه نمـایش لمسی ورنـگی و نیـز high speed printer اشاره کرد و افزود : فرکانس ارتباطی پایانه های سیار نیز منطبق بر استاندارد های کشور طراحی شده است که با نرم افزار کاملا بومی بر اساس به روزترین Sdk های موجود آماده بهره برداری و ورود به بازار می باشد. وی با اشاره به بـرنـامه منسجم پککو بـرای ورود به بـازارهـای جدید ، نـوسـازی و به روزرسانی شبکه پـایـانه های فروشگاهی را از مهمترین ماموریت های شرکت در سال جاری عنوان کرد .
 
گفتنی است شرکت پککو در حال حاضر با بیش از 840.000 دستگاه منصوبه سهم قابل توجهی از کل پایانه های کشور را به خود اختصاص داده است.

آغاز پذیره‌نویسی سهام بیمه‌کوثر

به‌استناد مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه‌کوثر و مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر شد، سرمایه شرکت ازطریق صدور سهام جدید از مبلغ هزارو400میلیارد ریال به مبلغ دوهزارو500 میلیارد ریال، منقسم به دوهزارو500میلیون سهم هزار ریالی افزایش یابد.

فرامرز مهرجو با بیان اینکه افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات حاصل شده سهام‌داران و آورده نقدی به مبلغ هزارو100میلیارد ریال انجام خواهدشد، خاطرنشان‌کرد: افزایش سرمایه شرکت در راستای مصوبه هیات‌وزیران و تاکید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی‌بر افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه به‌منظور افزایش ظرفیت شرکت‌ها برای قبول ریسک، افزایش نسبت توانگری مالی باتوجه‌به آیین‌نامه مصوب شورای‌عالی بیمه و تامین شرایط لازم جهت گسترش فعالیت‌های بیمه اتکائی کشور، با رعایت قوانین و مقررات مربوطه تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه به هر صاحب سهم، در ازای هر 100‌سهم متعلقه در تاریخ  1395/04/30، تعداد 78/58 حق‌تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد، گفت: بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق‌تقدم‌های متعلقه هر سهم در گواهی‌نامه حق‌تقدم محاسبه و به سهام‌داران اعلام خواهد شد.

معاون مالی و اقتصادی شرکت بیان‌کرد: سهام‌دارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس یا به هر دلیل، گواهی‌نامه حق‌تقدم خود را دریافت نکرده باشند، می‌توانند جهت دریافت گواهی‌نامه مربوطه به نشانی تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند ساختمان شماره24 مراجعه کنند.

فرامرز مهرجو از مهلت استفاده از حق‌تقدم در خرید سهام جدید به مدت 60روز خبر داد و اظهارکرد: سهام‌دارانی که به‌موجب گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تامین نمی‌‌کند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه‌التفاوت آن را به حساب شماره(0213028991008)  این شرکت نزد بانک صادرات ایران شعبه کالج کد (0266)  واریز و رسید بانکی مربوطه را به ‌انضمام گواهی‌نامه حق‌تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق‌تقدم، با پست سفارشی به نشانی یادشده یا صندوق پستی 5616-15875 ارسال کرده یا مدارک را به‌طور مستقیم به دفتر سهام شرکت به نشانی فوق تحویل و رسید دریافت نمایند.

وی افزود: سهام‌دارانی که به‌موجب گواهی‌نامه حق‌تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید هستند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق‌تقدم، مبنی‌بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به نشانی یا صندوق پستی فوق ارسال کرده یا مدارک را به‌طور مستقیم به دفتر سهام شرکت تحویل و رسید دریافت کنند.

معاون مالی و اقتصادی شرکت با بیان اینکه در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهام‌داران می‌توانند در مهلت تعیین‌شده برای پذیره‌نویسی نسبت‌به واگذاری حق‌تقدم خود از طریق فرابورس ایران اقدام کنند، تصریح‌کرد: با‌توجه‌به قابلیت معامله مکرر حق‌تقدم خرید سهام شرکت، خریداران نهایی می‌بایست قبل از پایان مهلت پذیره‌نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید به شماره حساب یادشده اقدام کرده و رسید بانکی مربوطه، به‌انضمام گواهی‌نامه حق‌تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی یا صندوق پستی شرکت ارسال کرده یا مدارک را به‌طور مستقیم به دفتر سهام شرکت تحویل و رسید دریافت کنند.

فرامرز مهرجو گفت: سایر افرادی که تمایل به خرید حق‌تقدم عرضه‌ شده درفرابورس ایران را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت شرکت، می‌توانند به سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.kowsarinsurance.ir، قسمت سهام‌داران مراجعه یا با شماره تلفن 89382 داخلی 2177 تماس حاصل کنند. 

 

0 نظر برای “ اخبار پولی مالی

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.