صفحه اصلی / اخبار/ وقایع اتفاقیه / خودروبرها به چرخ گیر (اسکیت) مجهز شدند

خودروبرها به چرخ گیر (اسکیت) مجهز شدند


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان اظهارکرد: در اجرای دستور دادستانی، خودروبرها به چرخ گیر (اسکیت) مجهز شدند، شهروندان در صورت مشاهده تخلف مراتب را به دادستان گزارش کنند.

 

وی گفت: در اجرای این دستور العمل همچنین مقرر شد تا کلیه خودروبرهایی که در زمینه انتقال خودروها با راهنمایی و رانندگی همکاری می کنند، به منظور پیشگیری از وارد کردن خسارت به خودروهای در حال انتقال و حفظ حقوق شهروندی صاحبان خودرو، سیستم یدک خودروها را به چرخ گیر (اسکیت) مجهز کنند

 

دادستان گرگان در ادامه  افزود: با توجه به گزارش های مردمی و موارد مشاهده شده در سطح شهر نسبت به جابجایی نامناسب خودرو ها به پارکینگ و خسارت های مالی بوجود آمده و نارضایتی مردم، خودروبرها موظف شدند سیستم یدک خودروها را به چرخ گیر (اسکیت) مجهز نمایند.

 

وی اضافه کرد: چنانچه در اثر انتقال خودروها بدون استفاده از اینگونه لوازم، خسارتی به خودروی شهروندان وارد شود علاوه براینکه خودروبر به جبران خسارت محکوم خواهد شد مطابق ماده 677 قانون تعزیرات اسلامی مجازات خواهد شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی تصریح کرد: مطابق ماده 677 قانون تعزیرات، مجازات افرادی که عمدا باعث تخریب اموال دیگران شوند از 6 ماه تا سه سال حبس تعزیری می باشد.

 

این مقام قضایی اظهار داشت: شهروندان عزیز در صورت مشاهده انتقال خودروها بدون استفاده از چرخ گیر (اسکیت) و ورود خسارت به خودروها ، حتما با تهیه مستندات به دادسرای عمومی و انقلاب گرگان مراجعه، تا نسبت به پیگیری و استیفای حقوق قانونی شهروندان اقدامات لازم انجام گیرد.

0 نظر برای “ خودروبرها به چرخ گیر (اسکیت) مجهز شدند

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود.