طنز

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  خبر لغو و ممنوعیت برگزاری هر نوع کنسرت در خراسان ،اگر چه عده ای افراد روشنفکر نما و فاسد العقیده را به این شبهه انداخت که این عمل یعنی دوگانگی در اجرای قانون و یا تقویت شبهه کسانیکه جمع دین و دنیا را غیرممکن می دانند،مي باشد ولی به نظر من این شبهات و ایرادات وارد نیست و این ممنوعیت یک تحول و گام اساسی در رشته حقوق در کشور ما محسوب می گردد.

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  اين شماره تقديم به : مرحوم ارسن ميناسيان داروساز فقيد رشتي و همفكران و همه افراد جامعه پزشكي كه مانند او يا از او بهترند و درعين حال كه تعدادشان زياد هست ، گمنامند.

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  از شنیدن خبر صدور حکم اعدام برای بابک زنجانی شوکه شدم به این خاطر قبل از اینکه در اين مورد نظریه ای از خودم ساطع نمایم لذا بین سایر اشخاص متفرقه رفتم و نظر ایشان را در مورد صدور حکم اعدام برای بابک زنجانی جویا شدم . نظرات ایشان را در ذیل می خوانیم:

 • واگويه هاي يك شخص متفرقه

  هميشه براي من اين سوال مطرح شده كه رشوه چيست وچه خاصيت و يا ماهيتي دارد؟ و براي همين به ميان ساير اشخاص متفرقه رفتم و نظر ايشان رادر اين مورد پرسيده ام كه اگر دوست داريد شما هم بدانيد در ذيل اورده ام شخص متفرقه دوم : رشوه نوعي تعرفه غير دولتي است شخص متفرقه سوم: رشوه نوعي همياري و كمك مردم به دولت است تا كسري حقوق و مزاياي كارمندان جبران شده و دولت شرمنده كارمندان خود نشود.

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه خدا رحمت کنه درگذشتگان همه ما را ، قديميا یه چیزی سرشون میشد که می گفتند هرکی یه پیراهن بیشتر پاره کرده باشد بیشتر سرش می شود. شخص متفرقه دوم : خوب !!! منظور؟ شخص متفرقه اول (نویسنده) : من هرروز که یک اتفاقی در جامعه می افتد کلی از آن درس عبرت می گیرم و به نسبت روزهای قبل احساس می کنم بیشتر حالیمه. شخص متفرقه سوم : چه اتفاق میمون و مبارکی بوده که باعث شده تو آدم تر بشی ؟ شخص متفرقه اول (نویسنده) : اتفاقات اخیر کاشان شخص متفرقه چهارم : مگر چه شده ؟

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  آقا وارد نشوید خطرناکه، خواهش می کنم؟ شخص متفرقه دوم: وارد کجا؟ کجا خطرناکه؟ شخص متفرقه اول: انقلاب چهارم صنعتی. شخص متفرقه دوم: مگر چه کسی می خواهد وارد انقلاب چهارم شود. شخص متفرقه اول: در اجلاس اخیر داووس یکی از مباحث مهم، مدیریت کردن ورود به انقلاب چهارم صنعتی بود خواستم به مسئولین تذکر بدهم که وارد این انقلاب نشوند خطرناکه. شخص متفرقه سوم: مگر انقلاب های اول تا سوم صنعتی چه بوده که چهارمی دارد و خطرناکه؟ شخص متفرقه اول (نویسنده): انقلاب اول صنعتی با بخارآب شروع شد و دومی با الکتریسیته و سومی با فن آوری اطلاعات، چهارمی قرار است با ربات و هوشنمدسازی اشیاء ادامه یابد. شخص متفرقه چهارم: اینکه خوبه!! چه خطری دارد.

 • قدیمی ها یک چیزی حالیشون بود که می گفتند از هر چی بدت بیاد

  قدیمی ها یک چیزی حالیشون بود که می گفتند از هر چی بدت بیاد

  سرت میاد. شخص متفرقه دوم: حالیشون بود که ربطی به تو که حالیت نیست ، ندارد. شخص متفرقه اول ( نويسنده) : اینجا فضای سیاسی نیست که هر چه دلت بخواهد به من بگویی، لطفاً مؤدب باش. شخص متفرقه سوم: حرفت را بزن، از چه چیزی بدت می آید و چه چیزی سرت آمد؟ شخص متفرقه اول (نویسنده): من قبلاً از کسانی که حرف کلیشه ای می زدند و برای هر مشکلی، راه حلهای کلیشه ای داشتند، به شدت بدم می آمد، حالا خودم امروز مجبورم یک حرف کلیشه ای بزنم. شخص متفرقه چهارم: مثلاً. شخص متفرقه اول (نویسنده): مثلاً عده ای هستند که اگر دردت را به ایشان بگویی وقتی به علت آن پی نمی برند، می گویند: ریشه عصبی دارد، یا در مسائل و مشکلات اجتماعی، وقتی عده ای سعی در برخورد با پدیده ای می کنند ،عده ای هستند که می گویند این کارها فایده ندارد، باید کار فرهنگی کرد.

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه شخص متفرقه اول(نویسنده): ببخشید اگر مدتی به لحاظ بیماری قادر به حضور در جمع نیستم پیشاپیش عذر خواهی می کنم. شخص متفرقه دوم: خدا را شکر !!! مگر چه مرگت شده است؟ شخص متفرقه اول(نویسنده): چرا رسانه زده شده ای و بی دلیل توهین می کني؟

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  شخص متفرقه اول(نویسنده): ببخشید اگر مدتی به لحاظ بیماری قادر به حضور در جمع نیستم پیشاپیش عذر خواهی می کنم. شخص متفرقه دوم: خدا را شکر !!! مگر چه مرگت شده است؟ شخص متفرقه اول(نویسنده): چرا رسانه زده شده ای و بی دلیل توهین می کني؟ من اخیراً دچار بیماری شده ام که روزگارم را سیاه کرده است. شخص متفرقه سوم: چه بیماری؟

 • واگویه های یک شخص متفرقه

  واگویه های یک شخص متفرقه

  چند روز پیش در خانه بین دو فرزند نوجوان پسرم در خانه اختلافی پیش آمد که دورادور نگران و نظاره گر آن اختلاف بودم. در کمال ناباوری دیدم پس بزرگترم به برادرش که از او انتقاد کرده بود گفت:" تو مثل کلاغی". و برادر کوچکتر که از شنیدن کلمه کلاغ ناراحت شده بود، به برادرش گفت: "تو هم منافقی".

 • واگويه هاي يك شخص متفرقه

  کاش قانونی تصویب می شد كه اجازه می داد حمل و خرید و فروش و مصرف مشروبات الکلی آزاد بشود و با این کار کلی رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می شد. شخص متفرقه دوم: انگار توي باغ نیستی و نمی دانی که وفق اصل 4 قانون اساسی همه قوانین باید مطابق شرع باشد و امکان تصویب چنین قانونی نیست. شخص متفرقه اول (نویسنده): ای بابا، پیچش دست خود قانونگذار هست، همانطور که بسیاری از گناهان کبیره توسط قانون مجاز اعلام شده یا بستر سازی برای انجام آنها شده ، این یکی هم بشود. چه اشکالی دارد؟