صفحه اصلی / خبرخوان / معاون حقوقی رئیس جمهور: صوراسرافیل را به عنوان نشریه برتر معرفی می کنیم

معاون حقوقی رئیس جمهور: صوراسرافیل را به عنوان نشریه برتر معرفی می کنیم


دکتر الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور اظهار داشت: در نمایشگاه مطبوعات ما به دنبال یک رسانه واقعی هستیم. نشریه یعنی اخبار و اطلاعات صحیح  را صادقانه و بی طرفانه به عموم مردم منتقل کند. به دلیل عدم وجود احزاب در داخل کشور، روزنامه ها و سایتها تبدیل به تریبونهای احراب شده اند. به همین جهت نهاد و یا گروهی که مستقل، تخصصی و فنی باشند به هیچ عنوان در تریبون این احزاب جایی نخواهند داشت.

معاون حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: متاسفانه مسائل حقوقی که مورد نیاز مردم است اگر مغفول واقع شود مردم هستند که ضرر می کنند. به همین جهت ما فرصت را مغتنم میشمریم که هفته نامه صوراسرافیل را در نمایشگاه به عنوان نشریه برتر معرفی کنیم که صادقانه، بی طرفانه و متخصصانه به مسائل حقوقی پرداخته و این را در روزنامه ها و سایتهای دیگر هم می گوییم که حتما درج نمایند.

دکتر امین زاده در خصوص منشور شهروندی گفت: ما الان باید منشور را در ساختار حقوقی کشور تعریف کنیم. ما قانون اساسی، قانون عادی و مقررات، سیاستهای کلی نظام و قانون برنامه که 5 ساله است را داریم. اینکه منشور چه ویژگی دارد و منشور حقوق شهروندی را با توجه به منشورهای جهان و با ویژگیهای ایرانی و اسلامی تعریف میکنیم. در این راستا آموزه هایی که در نهج البلاغه و قرآن وجود دارد برای پیش نویس سومی که قرار است به آقای روحانی تقدیم شود، در نظر گرفته می شود.

وی در خاتمه عنوان کرد: چند روز گذشته همایش بین المللی تشویقهای سرمایه گذاری با حضور سفرای کشورهای خارجی و سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج برگزار شد. در این همایش بسترهای حقوقی را تشریح کردیم که چه بسترهای حقوقی وجود درد و اینکه احیاناً اگر  قوانین مزاحمی وجود دارد که مربوط به دوران تحریم است با کمک بخش خصوصی به اقتصاد پسا توافق کمک کنیم که در فضای حقوقی تسهیل کننده باشد به جای اینکه سرمایه گذاری را متوقف کند. 

0 نظر برای “ معاون حقوقی رئیس جمهور: صوراسرافیل را به عنوان نشریه برتر معرفی می کنیم

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود. *