صفحه اصلی / خبرخوان / رییس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد افزایش حقوق قضات رسیدگی‌کننده به پرونده‌های قاچاق

رییس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد افزایش حقوق قضات رسیدگی‌کننده به پرونده‌های قاچاق


رییس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد افزایش حقوق قضات رسیدگی‌کننده به پرونده‌های قاچاق

رییس سازمان تعزیرات حکومتی از افزایش ۷۰ درصدی حقوق قضات در پرونده‌های مهم قاچاق خبر داد.به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا جمشیدی در حاشیه همایش ملی حقوق شهروندی و گفتمان انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه دو سال از قانون قاچاق می گذرد اما عدم امتیازبندی روسای شعب موجب شده برخی از قضات اقدام به دریافت رشوه کنند چون نمی توانند با حقوق ۲ میلیون تومانی فعالیت داشته باشند، گفت: ما در موضوع مبارزه با فساد برنامه ریزی جدی کرده ایم و افزایش حقوق همکاران در دستور کار است که در ماه جاری حقوق قضات و همکارانی که در پرونده های مهم قاچاق فعالیت می کنند، ابلاغ می شود.

وی در مورد تعداد قضات و همکاران متخلف در تعزیرات در سال جاری نیز گفت: این تعداد بسیار کم است و قطعا اگر موردی مشاهده شود، برخورد می کنیم.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور با اشاره به اینکه بودجه لازم برای ایجاد گشت های سیار کم است، افزود: تلاش خواهیم کرد گشت های سیار هدفمند اجرا شود.

جمشیدی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت سامانه 135 گفت: سامانه ۱۳۵ تا پایان امسال اجرایی شده و شهروندان می توانند از طریق این سامانه شکایت های تعزیراتی خود را اعلام کنند.

0 نظر برای “ رییس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد افزایش حقوق قضات رسیدگی‌کننده به پرونده‌های قاچاق

منتظر نظرات شما هستیم

نگران نباشید، ایمیل شما منتشر نمیشود. *